Naturavetal Logo

Płatność & wysyłka

Jak mogę zapłacić?

  • Przelewem na konto bankowe: Wszelkie niezbędne informacje wraz z potwierdzeniem zamówienia przesyłamy pocztą elektroniczną. Następnie dokonują Państwo przelewu na podany w wiadomości numer rachunku. 
  • Przelewy24 + BLIK: Zostaną Państwo przekierowani do portalu internetowego P24, gdzie można wybrać bank i sfinalizować transakcję.
  • Karta kredytowa: Płacą Państwo kartą Visa lub MasterCard z góry. Wszystkie dane osobowe są przesyłane zaszyfrowane protokołem SSL. Wysyłkę realizujemy natychmiast po zaksięgowaniu płatności.
  • Apple Pay: Łatwa i szybka płatność za pomocą aplikacji Apple Pay. Wysyłkę realizujemy natychmiast po zaksięgowaniu płatności.
  • Google Pay: Łatwa i szybka płatność za pomocą aplikacji Google Pay. Wysyłkę realizujemy natychmiast po zaksięgowaniu płatności.
  • Za pobraniem: Po wybraniu tej opcji, płatności dokonuje się bezpośrednio u kuriera, przy odbiorze przesyłki.
     

Więcej informacji na temat zamawiania, płatności i dostawy można znaleźć w naszych często zadawanych pytaniach dotyczących usług

Obowiązują nasze Ogólne Warunki Handlowe.

Numer naszego konta bankowego:
16 1240 1040 1111 0011 1298 8976
Bank Pekao S.A.

Jakie są koszty wysyłki?

Przy wartości zamówienia przekraczającej 200 zł nie ma żadnych kosztów wysyłki na terenie Polski. W pozostałych sytuacjach, koszt wysyłki to 15 zł. 

Towar wysyłany jest kurierem lub do paczkomatu (Inpost). Korzystamy z usług firm kurierskich dostępnych w serwisie BLPaczka.

Koszty wysyłki:
 

CalculationSuma
do 199,99 zł15,00 zł
od 200,00 zł 0,00 zł


W przypadku naszych partnerów handlowych obowiązują inne warunki. 

Sprzedaż i wysyłka do innych krajów

Produkty z tego sklepu internetowego można zamawiać tylko z adresem dostawy w Polsce. Sklepy internetowe Naturavetal® są także dostępne w innych krajach europejskich:

Sklepy Naturavetal® w Europie

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 pod numerem telefonu 785 - 556 667 lub pocztą elektroniczną pod adresem: info@naturavetal.pl.