Naturavetal Logo

Poradnik Naturavetal® – dawka wiedzy dla opiekunów psów

Ugruntowana wiedza specjalistyczna od zawsze jest fundamentem, na którym opieramy nasze działania. Nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji, zwłaszcza jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania dotyczące odpowiedniego żywienia i opieki nad psem. Chcemy, aby coraz więcej opiekunów psów zdobywało wiedzę na temat tego, jak zapewniać swoim zwierzakom zdrowe życie w czysto naturalny sposób i na długie lata. Podążamy naszą ścieżką od blisko 20 lat, a zdobyte doświadczenie pomogło ukształtować nasze obecne holistyczne spojrzenie na żywienie. W naszym Poradniku zbieramy informacje, które pomagają znaleźć drogę do naturalnego karmienia. Poruszamy tematy związane z żywieniem, opieką, utrzymaniem zdrowia i szkoleniem psów.

Na bieżąco aktualizujemy Poradnik o interesujące artykuły. Zachęcamy więc do regularnych wizyt – być może dzięki temu dowiedzą się Państwo jeszcze więcej na temat swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela!

Infolinia Naturavetal®

Nasi eksperci chętnie doradzą indywidualnie.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania na ten temat, z przyjemnością udzielimy wyczerpujących porad. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 9:00 do 17:00

Najnowsze artykuły o psach w naszym poradniku

Wszystko o żywieniu psów

Temat naturalnego żywienia psów jest dla nas szczególnie ważny – to nasza specjalizacja. Najbardziej istotnym składnikiem zdrowej i odpowiedniej dla gatunku karmy dla psów jest mięso. O tym dlaczego tak jest i co ma z tym wspólnego pochodzenie czworonożnego przyjaciela od wilka, możesz przeczytać tutaj w Poradniku. Opisujemy również ważne role jakie pełnią oleje, witaminy i minerały. W obszernej bazie wiedzy na temat żywienia psów nie powinno oczywiście zabraknąć przeglądu toksycznej i niezdrowej żywności. Ten temat jest szczególnie ważny, ponieważ czekolada, winogrona i rodzynki, cebula (i nie tylko) mogą być dla psa bardzo szkodliwe. Każdy, kto jest świadomy zagrożeń, może optymalnie chronić czworonożnego członka rodziny.

Poradnik dla opiekunów szczeniąt – zdrowy od samego początku

Szczeniak wnosi do domu mnóstwo energii i szybko wywraca codzienność do góry nogami. I to nie tylko podgryzając kalosze czy rozrywając na strzępy gazetę. Opieka nad młodym psem stawia bardzo szczególne wymagania jeśli chodzi o zdrową dietę – zdrową, czyli taką, która pozwala mu na zrównoważony i harmonijny wzrost, bez jednoczesnego przeciążania stawów. Nasz poradnik dla opiekunów psów to nie tylko żywienie. Udzielamy również przydatnych informacji na temat wprowadzenia nowego towarzysza do domu i okresu jego aklimatyzacji. Dzięki Poradnikowi Naturavetal® dobrze przygotujesz się na przyjęcie nowego członka rodziny!

Przewodnik po BARF

BARF to ważny temat w Poradniku Dla Opiekunów Psów. Karmienie surowym mięsem jest oparte na naturalnych zachowaniach żywieniowych m.in. wilków i staje się coraz bardziej popularne wśród opiekunów psów. W naszym Przewodniku po BARF zebraliśmy dla Państwa niezbędną wiedzę, a także wszystkie zalety i wady tej metody. Przyjrzymy się również szczegółowo koncepcji częściowego BARF.

Skoncentrowana wiedza na temat opieki i pielęgnacji psa

Wygodne posłanie, pełna miska oraz wystarczająca ilość ćwiczeń i ruchu to dobra podstawa, ale jeśli chodzi o pełną opiekę nad psem, należy wziąć pod uwagę jeszcze więcej elementów. Dobrym tego przykładem jest dbanie o zdrową skórę i lśniąca sierść. Oprócz odpowiedniej zdrowej karmy pomocne mogą być naturalne suplementy. Piszemy więcej o tym w naszym Poradniku. W tym miejscu przedstawiamy również informacje o zdrowym traktowaniu i wzmacnianiu jelit oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania właścicieli psów takie jak: Mój pies zjada odchody – co mogę zrobić? Dowiesz się także, jak w naturalny sposób wzmocnić układ odpornościowy psa, by pomóc w walce z kleszczami i co należy wziąć pod uwagę w przypadku zarobaczenia.

W Naturavetal® Poradnik dla opiekunów kotów

Właściciele kotów mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat ich zwierzaków z naszego przewodnika dla opiekunów kotów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy wszechstronnych porad. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 pod numerem 785 556 667 lub mailowo: info@naturavetal.pl.

Próbki paszy Naturavetal®

Chętnie prześlemy próbki karmy i pomożemy wybrać odpowiednią odmianę.

Newsletter Naturavetal®

W naszym biuletynie przekazujemy praktyczne informacje na temat naturalnej, zdrowej karmy dla psów i kotów.