Naturavetal Logo

Żywieniowe porady telefoniczne Naturavetal®

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do nas na ścieżce zdrowego i naturalnego żywienia swojego pupila. Nasze holistyczne koncepcje żywieniowe zostały ukształtowane przez wieloletnie doświadczenie i dzięki nim zapewnisz swojemu zwierzakowi moc natury na całe życie.

„Spójrz w głąb natury, a wtedy wszystko zrozumiesz lepiej.“
Albert Einstein

Żywieniowe porady telefoniczne Naturavetal®

+48 785 55 66 67

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.
Lub adresem email: info@naturavetal.pl

Porady żywieniowe – nasz zespół ekspertów 

Nasz europejski zespół składa się ze specjalistów i lekarzy weterynarii, którzy od wielu lat zajmują się wpływem żywienia na zdrowie psów i kotów, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Szczególnie ważne jest dla nas dogłębne poznawanie natury psa i kota oraz zrozumienie powiązań między odpowiednim dla gatunku odżywianiem, zdrowiem i oczywiście codziennymi warunkami życia naszych zwierząt.

Zakorzenieni w tradycyjnej praktyce medycznej, wcześnie zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak trudne mogą być sytuacje, gdy zwierzę wykazuje już pierwsze oznaki choroby, a tak wiele zostało pominięte w profilaktyce, zwłaszcza w obszarze żywienia. Gdy mechanizmy kompensacyjne w organizmie są już przeciążone, potrzeba naprawdę wiele uwagi i czasu, aby zrekompensować to przeciążenie i przywrócić zdrową równowagę.

Dla nas podstawą długotrwałego zdrowia zawsze pozostaje naturalne i odpowiednie dla gatunku żywienie, na którym można zbudować wszystko inne.

Kierujemy się zawsze podejściem holistycznym, co oznacza, że patrzymy na całą historię zwierzęcia, a nie tylko na objawy, które wykazuje. Poświęcamy dużo czasu i uwagi na indywidualne konsultacje, aby zawsze znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego podopiecznego. Szczególnie w przypadku zwierząt zestresowanych i wrażliwych, dokładna konsultacja może pomóc w ustaleniu odpowiedniej ścieżki żywienia i opieki. Twój pupil jest wyjątkowy - dlatego jego dieta musi być indywidualnie dostosowana do jego potrzeb i wymagań. W każdym przypadku działanie w harmonii z naturą i zgodnie z wiedzą leczniczą, pozwala utrzymywać zdrowie i witalność organizmu. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy traktujemy zwierzę z szacunkiem dla jego gatunku, uwzględniamy jego potrzeby i bierzemy sobie do serca konieczność biologicznie odpowiedniego naturalnego żywienia.

W ten sposób powstają nasze holistyczne koncepcje żywieniowe, wykorzystujące naturę jako wzór.

Przygotowujemy diety w oparciu o bogate składniki odżywcze: naturalne, wysokiej jakości i wystarczająco elastyczne, aby każde zwierzę otrzymywało posiłek, który najlepiej odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Również dzięki alternatywnym źródłom mięsa, dostępnym w wybranych produktach, wkraczamy na nowy grunt w żywieniu bogatym w białko - w sposób bardziej zrównoważony niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasze zwierzęta są z nami od tysięcy lat - bezwarunkowo wspieramy się nawzajem każdego dnia. To dlatego z prawdziwą pasją powinniśmy dbać o długie, zdrowe i witalne życie naszych psów i kotów. Zawsze chętnie służymy radą i wskazówkami we wszelkich żywieniowych kwestiach.

Z najlepszymi życzeniami

Zespół Naturavetal®