Naturavetal Logo

Po prostu żywić zdrowo

Oczywistym jest, że kiedy zdrowo żywimy nasze zwierzę, kładziemy podwaliny pod prawidłowe funkcjonowanie całego jego organizmu. Zdrowie układu trawiennego ma kluczowe znaczenie dla działania systemu odpornościowego, co z kolei przekłada się na długotrwałe zdrowie całego organizmu. Każde zwierzę ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego dla każdego z nich "zdrowe żywienie" oznaczać może coś innego. Na kolejnych stronach pokażemy, jak można karmić swojego zwierzaka zdrową dietą dzięki naszej naturalnej, wysokiej jakości karmie. 

Zdrowe żywienie psów i kotów - Czym charakteryzuje się naturalna karma? 

Nie wszystko, co dobrze smakuje, jest również zdrowe. Dotyczy to nie tylko naszych własnych nawyków żywieniowych, ale także przyzwyczajeń naszych psów i kotów. Ale jak możemy karmić naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół zdrową dietą?

Syntetyczne dodatki, takie jak wzmacniacze smaku i inne atraktanty, wpływają na smak słodkich czy słonych przekąsek dla ludzi w takim samym stopniu, jak na karmę dla psów i kotów. Co więcej, syntetyczne dodatki są często stosowane w celu zrekompensowania niedoborów, gdy jedzenie zawiera składniki o niższej wartości odżywczej, takie jak produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego lub roślinnego, takie jak pióra, korzenie, liście lub łodygi. 

Ogromna różnorodność rodzajów karmy na rynku dodatkowo utrudnia wybór i wielu właścicieli zwierząt zadaje sobie pytanie, która karma dla psów lub kotów jest naprawdę odpowiednia, jeśli chcą karmić swoje psy i koty zdrową dietą. Co powinno, a co nie powinno się w niej znaleźć? Na co powinni zwrócić uwagę, jeśli chcą zdrowo odżywiać swoich czworonożnych przyjaciół? 

Na tej stronie zebraliśmy najważniejsze informacje na temat "Zdrowa dieta dla psów i kotów".

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy wszechstronnych porad. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 pod numerem 785 556 667 lub mailowo: info@naturavetal.pl.

Próbki paszy Naturavetal®

Chętnie prześlemy próbki karmy i pomożemy wybrać odpowiednią odmianę.

Newsletter Naturavetal®

W naszym biuletynie przekazujemy praktyczne informacje na temat naturalnej, zdrowej karmy dla psów i kotów.