Naturavetal Logo

Naturavetal® - przetestuj karmę dla psów - nasze próbki karmy

Serdecznie witamy w Naturavetal®! Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze produkty i chcesz przetestować naszą karmę dla psów. 

Nie jest łatwo znaleźć odpowiednią karmę dla swojego psa. Wynika to z faktu, że doświadczenia i charakter psa przekładają się również na jego indywidualne wymagania. Na przykład, są psy, które mają raczej spokojne usposobienie, a inne są po prostu nie do zatrzymania. Podczas gdy jeden pies nie toleruje wołowiny, inny nie lubi ryb. Jeśli różne czynniki połączą się ze sobą, wybór odpowiedniej karmy dla psów może stać się skomplikowany.

Karma powinna spełniać indywidualne potrzeby psa i świetnie smakować. Po konsultacji telefonicznej otrzymasz próbkę naszej tłoczonej na zimno karmy dla psów wraz z broszurą informacyjną. W ten sposób możesz przetestować naszą naturalną karmę dla psów, a następnie zdecydować, która z odmian stanie się nowym ulubionym pożywieniem Twojego psa.

Infolinia Naturavetal®

Nasi eksperci chętnie doradzą indywidualnie.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania na ten temat, z przyjemnością udzielimy wyczerpujących porad. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 9:00 do 17:00

Informacje Naturavetal®

Przetestuj tłoczoną na zimno suchą karmę dla kotów

Możesz wypróbować nie tylko naszą tłoczoną na zimno karmę dla psów, ale także wariant dla kotów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj.

Dlaczego warto przetestować karmę dla psów od Naturavetal®? 

Nasza sucha karma tłoczona na zimno charakteryzuje się specjalnym procesem produkcji. Poszczególne, wysokiej jakości składniki są starannie przygotowywane w różnych etapach i prasowane do postaci granulek pod koniec procesu produkcyjnego w temperaturze około 39 °C. Niskie temperatury podczas produkcji zapewniają, że cenne wartości odżywcze naturalnych składników są zachowane najelpiej, jak to możliwe - nie dodajemy syntetycznych witamin. 
Wypróbuj karmę dla psów Naturavetal®: nie pęcznieje w żołądku, dzięki czemu go nie obciąża, a także ma tę zaletę, że można ją podawać w połączeniu z BARF lub naszą karmą mokrą. 

Testowanie karmy dla psów Canis Plus®: zalety w skrócie

Produkujemy naturalną karmę dla psów, wolną od sztucznych konserwantów i syntetycznych witamin. Oferujemy karmy w wielu różnych smakach dla młodych, dorosłych i starszych psów. Nasza karma dla psów jest również dostępna w różnych rozmiarach granulek, aby dopasować ją do wielkości i preferencji psa.

Przetestuj suchą karmę dla psa Canis Plus® od Naturavetal®:

 • Delikatnie tłoczona na zimno - nie pęcznieje w żołądku
 • Zawiera tylko jedno źródło mięsa
 • Składa się w ponad 60% ze świeżego mięsa przed suszeniem
 • Dostępna również z ekologicznym białkiem pochodzącym z insektów
 • Z wysokiej jakości tłuszczami i bogatymi w enzymy kiełkami
 • Z kompleksem alg i ziół DogProMin
 • Bezglutenowe, dobrze tolerowane receptury
 • Z naturalnymi witaminami i minerałami
 • Nie zawiera pszenicy, soi i produktów mlecznych
 • Nie zawiera produktów ubocznych, takich jak mączka z piór lub pazurów
 • Produkowana bez syntetycznych witamin
 • Bez dodatku barwników, aromatów i konserwantów


Nasza karma zapewnia psu przyjemny zapach, lśniącą sierść oraz energię i witalność na całe życie

Canis Plus® Karma Sucha 

Nasze tłoczone na zimno odmiany suchej karmy można łączyć z naszymi mokrymi karmami, takimi jak Kompletne Menu, puszki z czystym mięsem lub Roladki Mięsne, a także z BARF.

 • Odpowiednia dla gatunku zawartość mięsa
 • Optymalna strawność
 • Czysto naturalne witaminy
 • Najlepsze składniki
 • Bez sztucznych dodatków

Nasze próbki – okazja do przetestowania karmy

Nasze próbki zawierają ok. 100 g suchej karmy. Są one przygotowane w formie poręcznych papierowych torebek. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci określić, która odmiana jest odpowiednia dla Twojego psa. Po szczegółowej konsultacji wspólnie zdecydujemy, który wariant jest najlepszy. Następnie wyślemy naszą karmę do przetestowania. 
Dostępnych jest 7 różnych rodzajów karmy tłoczonej na zimno dla dorosłych psów

Canis Plus® Drób - klasyka z drobiem, dla dorosłych psów
Canis Plus® Jagnięcina - klasyka z jagnięciną, dla dorosłych psów
Canis Plus® Łosoś - z kaszą jaglaną, dla dorosłych psów z nadwrażliwością pokarmową
Canis Plus® Wołowina - z kaszą jaglaną, dla dorosłych psów wrażliwych na pokarm, o wysokim zapotrzebowaniu na energię, dla zwiększenia wydajności i kondycji
Canis Plus® Królik - z kaszą gryczaną i królikiem, dla wrażliwych psów z alergią na zboża
Canis Plus® Sport - klasyczna karma o wyższej zawartości mięsa i tłuszczu, poprawiająca wydajność i kondycję.

Możesz również podawać naszą karmę Canis Plus® InsectVetal®  jako karmę uzupełniającą, jeśli Twój pies jest uczulony lub bardzo wrażliwy na pokarm lub jeśli z jakichś względów chcesz zmniejszać spożycie mięsa pochodzącego z konwencjonalnych źródeł. Dowiedz się więcej o karmie Canis Plus® InsectVetal® lub skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w celu uzyskania porady.

Przygotowaliśmy dwie różne odmiany 
dla szczeniąt i młodych psów:
Canis Plus® Junior Drób - klasyczna z drobiem, dla szczeniąt i młodych psów
Canis Plus® Junior Łosoś - z kaszą jaglaną, dla szczeniąt i młodych psów o wrażliwych żołądkach.

Jaki rozmiar granulek wybrać testując karmę dla psów Canis Plus®?

Wiele psów preferuje nasz zwykły rozmiar granulek. Granulki nie są tak twarde, co motywuje psa do żucia i sprawia, że dłużej zajmuje się on jedzeniem.
Dla małych psów, a także starszych psów z problemami stomatologicznymi, zalecamy mniejszy format granulek.

Którą karmę dla psa przetestować? Nasz zespół ekspertów może pomóc! 

Nasza podejście do żywienia opiera się na holistycznym spojrzeniu na naturę. Kierujemy się miłością do zwierząt i pragnieniem towarzyszenia psom w zdrowym, szczęśliwym i długim życiu oraz wspierania ich naturalnymi koncepcjami opieki i diety. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości karma dla psów Naturavetal bez syntetycznych dodatków. Używamy wyłącznie naturalnych składników i stosujemy delikatny proces produkcji, aby zapewnić najlepszą przyswajalność. Cieszymy 
się, że masz życzenie wypróbować produkty z naszej gamy Canis Plus®.

Podczas konsultacji telefonicznej możemy wspólnie z Tobą dobrać odpowiedni rodzaj karmy dla Twojego psa, a następnie przesłać próbkę karmy Naturavetal® do indywidualnej oceny.

Nasze próbki - karma dla kotów do przetestowania

Próbka karmy tłoczonej na zimno Felins Plus® Drób i Ryba zawiera ok. 100 g suchej karmy dla kotów. Karma jest pakowana w specjalnie przygotowane papierowe torebki.

Porada Naturavetal®

Sucha karma Felins Plus® Drób i Ryba - tłoczona na zimno, naturalna sucha karma z wysoką zawartością delikatnego mięsa drobiowego i lekkostrawnych ryb, dla młodych i dorosłych kotów.

Zgłoś się już teraz na konsultację telefoniczną, aby przetestować karmę dla psów Naturavetal® lub zamówić próbkę naszej karmy dla kotów Felins Plus® Drób i Ryba.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy wszechstronnych porad. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 pod numerem 785 556 667 lub mailowo: info@naturavetal.pl.