Naturavetal Logo

Czym jest zdrowa karma dla psa?

Karma dla psów jest zdrowa, jeśli jej naturalne składniki są zachowane w jak największym stopniu dzięki starannemu i delikatnemu procesowi przygotowania. Mięso i wszystkie składniki roślinne powinny być wysokiej jakości i naturalnej czystości. 

Nasza karma Canis Plus® zapewnia wszystkim psom bogate składniki odżywcze: naturalne, wysokiej jakości i na tyle różnorodne, aby zapewnić każdemu psu posiłek, który najlepiej odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Ty i Twój pies decydujecie, jaki rodzaj karmy jest najlepszy, a możliwe jest także połączenie różnych rodzajów karmy czy koncepcji żywienia.

Więcej o odpowiedniej karmie dla szczeniąt 

Niezależnie od tego, czy jest to karma sucha, mokra czy BARF - wszystkie nasze rodzaje karmy dają możliwość karmienia szczeniaka w sposób odpowiedni dla gatunku i naturalny: możesz zdecydować, która koncepcja żywieniowa najbardziej odpowiada Tobie, Twojemu psu i Twojemu codziennemu życiu. Zdobądź więcej porad żywieniowych dla szczeniąt i młodych psów od naszego zespołu ekspertów!

Wyróżniające cechy naszej suchej karmy

Zdrowa sucha karma jest tłoczona na zimno i nie zawiera syntetycznych dodatków, takich jak sztuczne witaminy, barwniki, aromaty czy konserwanty. Dzięki delikatnemu procesowi tłoczenia na zimno karma nie pęcznieje w żołądku i jest lekkostrawna. Bogate składniki zapewniają zdrowy posiłek dla psów wszystkich rozmiarów i ras – oferujemy przy tym odpowiedniej wielkości granulki: mniejsze lub standardowe.

Więcej o naszych odmianach mokrej karmy

Nasze warianty mokrej karmy mają wiele zalet: praktyczne Kompletne Menu z różnymi rodzajami mięsa lub ryb umożliwia wygodne, zróżnicowane karmienie i daje szeroki zakres możliwych kombinacji. Z kolei warianty z czystym mięsem pozwalają na całkowicie zindywidualizowany plan żywienia. Wrażliwe psy również korzystają z mokrej karmy, ponieważ jest ona zazwyczaj łatwiejsza do strawienia i nie zawiera zbóż. Z kolei psy z alergiami mogą cieszyć się prostszymi recepturami, które są bardzo dobrze tolerowane i przyswajane.

Naturalna suplementacja

Natura sprzyja różnorodności i czystym składnikom wysokiej jakości. Dlatego jesteśmy zwolennikami zróżnicowanej diety, która opiera się na naturalnych suplementach i nie zawiera sztucznych dodatków. Od wszechstronnego dostarczania składników odżywczych, które wspomagają trawienie, po zdrową pielęgnację sierści i zapobieganie pasożytom - na kolejnych stronach znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o delikatnych, naturalnych suplementach dla psów – również tych na diecie BARF. 

Próbki paszy Naturavetal®

Chętnie prześlemy próbki karmy i pomożemy wybrać odpowiednią odmianę.

Newsletter Naturavetal®

W naszym biuletynie przekazujemy praktyczne informacje na temat naturalnej, zdrowej karmy dla psów i kotów.