Naturavetal Logo

Nasze wartości - przewodnik po zdrowej karmie dla zwierząt

Najlepsze naturalne składniki nadają naszym psom i kotom zdrowy blask i witalność na całe życie. Jest to niewątpliwy znak holistycznego dobrostanu. By go zapewnić, od zawsze unikamy sztucznych składników i syntetycznych witamin w naszych karmach. 

Inspirowane pochodzeniem 

Pod względem genetycznym psy i koty są nadal bardzo zbliżone do swoich przodków, choć pamiętać należy, że z biegiem lat zaszły subtelne zmiany, które wynikają głównie z naszej wspólnej historii. Oprócz zachowania i wyglądu, z biegiem czasu ewoluowały również nawyki żywieniowe - rozpiętość tych zmian jest przedmiotem naszych koncepcji naturalnego żywienia.

Naturalna przejrzystość

Z naszymi produktami otrzymujesz dokładnie to, co czytasz na opakowaniu: stosujemy przejrzyste deklaracje składu, nowoczesne procesy produkcyjne, wysokiej jakości surowce, a to wszystko przy wsparciu zespołu ekspertów, który zawsze chętnie pomoże w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasza receptura jest prosta: skupiamy się na czystej, niezafałszowanej naturze - tak oryginalnej, jak to tylko możliwe. Opracowaliśmy karmę dla psów i kotów w oparciu o model natury i stworzyliśmy koncepcje żywieniowe, które zapewniają każdemu zwierzęciu holistyczną, czysto naturalną i odpowiednią dla ich gatunku opiekę. Ze względów etycznych odrzucamy testy na zwierzętach.

Indywidualne podejście

Chcemy zapewnić każdemu zwierzęciu bogate składniki odżywcze: naturalne, wysokiej jakości, odpowiednie dla gatunku, bez zbędnych dodatków i na tyle elastyczne, aby każde zwierzę mogło otrzymać posiłek, który pasuje do jego indywidualnych potrzeb i codziennych przyzwyczajeń jego opiekunów. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami naturalnych, indywidualnych koncepcji żywieniowych, a nasz zespół ekspertów jest zawsze do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Taka jest nasza filozofia Naturavetal: dla długiego, zdrowego i pełnego witalności życia Twojego psa i kota.

 

Z najlepszymi życzeniami
Zespół Naturavetal®

Próbki paszy Naturavetal®

Chętnie prześlemy próbki karmy i pomożemy wybrać odpowiednią odmianę.

Newsletter Naturavetal®

W naszym biuletynie przekazujemy praktyczne informacje na temat naturalnej, zdrowej karmy dla psów i kotów.