Naturavetal Logo

Delikatna pielęgnacja i ochrona przed pasożytami dla kotów

Dodaj do listy zakupów

Życie z kotem jest czymś wyjątkowym. Koty okazują nam uczucia tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcą, a my uwielbiamy ich miękkie futro i ciepło. Koty są bardzo czystymi zwierzętami, które każdego dnia spędzają dużo czasu na higienie osobistej. Higiena ma do tego duże znaczenie, zwłaszcza gdy żyjemy blisko ze zwierzęciem i chętnie spędzamy czas na zabawie czy czułym głaskaniu. 

Miłość do zwierzęcia to również sprawianie, by czuło się ono dobrze we własnej skórze, poprzez utrzymywanie jego odpowiedniego komfortu. Jest to możliwe dzięki przyjaznym, odpowiednio dobranym zabiegom pielęgnacyjnym. Oprócz naszej gamy karm dla kotów doskonale dostosowanych do ich gatunkowych potrzeb, mamy również wyselekcjonowane, naturalne produkty do delikatnej pielęgnacji i ochrony przed pasożytami, które są dla nich tak dobre, że od razu to widać!

Delikatna pielęgnacja skóry, sierści i uszu kota

Nasz naturalnie rozpieszczający organiczny olej kokosowy Felins Plus® szybko łagodzi suchą i łuszczącą się skórę, dzięki czemu może być regularnie stosowanym delikatnym środkiem pielęgnacyjnym. Ponadto, używany miejscowo, nasz organiczny olej kokosowy może pomóc w zwalczaniu uciążliwych pcheł. Tymczasem nasz Felins Plus® Pielęgnacja Uszu może być stosowany do delikatnej pielęgnacji i czyszczenia wrażliwych uszu kota. 

Infolinia Naturavetal®

Nasi eksperci chętnie doradzą indywidualnie.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania na ten temat, z przyjemnością udzielimy wyczerpujących porad. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 9:00 do 17:00

Naturalna ochrona przed pasożytami dla dobrego samopoczucia kota

Delikatne produkty przeciwpasożytnicze są ważne dla ogólnego dobrego samopoczucia, ponieważ irytujące pasożyty, takie jak kleszcze, roztocza i pchły, stanowią realne zagrożenie dla naszych kotów. Felins Plus® Kompleksowa Ochrona to środek dobrze tolerowany przez koty, dający całkowicie naturalną ochronę. Opieka nad zwierzęciem i jego higiena nie powinna być pozostawiona przypadkowi, a opierać się na świadomym wyborze odpowiednich produktów. Przygotowując naszą ofertę, zawsze kierujemy się naturą. Dzięki produktom higienicznym Felins Plus® utrzymujemy pasożyty z dala w sposób naturalny i zwalczamy je w czysto ziołowy sposób: siła natury przeciwko nieproszonym gościom, takim jak kleszcze, pchły i roztocza!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy wszechstronnych porad. Można się z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 pod numerem 785 556 667 lub mailowo: info@naturavetal.pl.

Próbki paszy Naturavetal®

Chętnie prześlemy próbki karmy i pomożemy wybrać odpowiednią odmianę.

Newsletter Naturavetal®

W naszym biuletynie przekazujemy praktyczne informacje na temat naturalnej, zdrowej karmy dla psów i kotów.